Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Belirsizliklere Karşı Esnekliğinizi Artıracak Akıllı, Etkin ve Sürdürülebilir Çözümler

Dünya koronavirüs pandemisi ile mücadele etmeye devam ederken her koşulda faaliyet göstermesi zorunlu olan uluslararası taşımacılık sektörü, krize rağmen başarılı olabilmek için operasyonlarını pandemi sürecine ve pandemi sonrası değişecek iş modellerine uygun hale getirmek için çabalamaktadır. İşletmeler yeni normale uyum sağlarken, filo yönetimindeki karar vericilerin stratejik faaliyetlerini sürdürmek için filo performansını izlemeleri, operasyonlarını kolaylaştırmaları ve gereksiz maliyetleri azaltmaları gerekmektedir.

Araç takibi adaptasyonu kolaylaştırıyor

COVID-19 pandemisi filo yönetimindeki tüm operasyon alanlarında uzaktan görünürlük ihtiyacını artırırken bu alandaki geliştirmeleri hızlandırmaya devam etmektedir. Telematik şirketleri, etkili filo yönetimi çözümleri ile işletmelerin yeni normalde başarılı olabilmeleri için bu değişikliklere uyum sağlamalarına yardımcı olmaktadır.

Çözümlerin bütünleşik kullanımı ve operasyonların bulut platformunda dijital olarak bağlanabilirliği, daha akıllı bir filo işletmek, verimliliği artırmak ve maliyetleri düşürmek için yeni bir rekabet avantajı haline gelmiştir. Sahip olunan her aracı FleetGO bulutu içindeki canlı haritada tanımlayarak müşterilerimize her zaman araçlarının veya ekipmanlarının nerede ve ne durumda olduğunu bildikleri bir iş modeli sunuyoruz. Sunduğumuz gerçek zamanlı görünürlük ve filolardaki her araç ve sürücüye ait kritik veriler ile araç takibinin ötesine geçerek müşterilerimizin iş modellerini geliştirmelerine ve dönüştürmelerine olanak sağlıyoruz.

Esnek ve sürdürülebilir çözümler

Gerçek zamanlı ve uzaktan izleme çözümlerimiz, araçların ve sürücülerin gerçek zamanlı konumlarına ve seyahat geçmişlerine genel olarak bakış imkânı sunuyor. İlettiğimiz anlık bildirim ve uyarılar, pandemi sürecinde müşterilerimize takip ve kontrol avantajı sağlıyor. Hızlı ve sonuç odaklı teknolojik çözümlerimiz müşterilerimizin etkin, akıllı, esnek ve sürdürülebilir bir filo yönetim süreci inşa etmelerine yardımcı oluyor. Teknolojiye yaptığımız yatırımlar ile bilginin; etkin, akıllı ve planlı kullanımını kolaylaştırarak, iş ortaklarımızın krizlerle karşı dayanıklılıklarını artırıyor ve aynı zamanda belirsizliklere karşı ihtiyaç duydukları esnekliğe sahip olmalarını sağlıyoruz.

Birçok şirket pandemi ile gelen ve gelmekte olan değişikliklerden olumsuz etkilenirken, bizimle çalışan uluslararası nakliye firmaları araçlarının verilerini anlık olarak takip ederek olası sorunları öngörebilmekte, önlem alabilmektedir. Pandemi etkisiyle küresel filo yönetiminde meydana gelen değişiklikler, Akıllı Filo Teknolojisi’mizin nasıl daha sürdürülebilir olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

Çözümlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin!