Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

FleetGO, Sixfold platformuyla ortaklık kuruyor

FleetGO, Sixfold ile ortaklık kuruyor

FleetGO olarak, müşterilerimize değer katan yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmelerin ön saflarında yer almaya devam ediyoruz. Sixfold, dünyanın en büyük şirketleri, nakliyecileri ve taşıyıcıları için tedarik zinciri görünürlüğü zorluklarını çözen, Avrupa’nın lider gerçek zamanlı ulaşım görünürlüğü platformudur.

FleetGO telematik sistemleriniz artık Sixfold platformuyla güvenli bir şekilde entegre edilebilir. FleetGO’yu Sixfold’un platformuyla entegre ettiğinizde pek çok fayda vardır, bunlardan bazıları:

  • Gecikmeleri proaktif olarak tahmin edebilirsiniz
  • Verimliliği artırabilirsiniz
  • Maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz
  • Beklerken daha az zaman kaybedersiniz

Yalnızca müşterileriniz, nakliyeciler size teşekkür etmekle kalmayacak, aynı zamanda işletmenizi geleceğin sürdürülebilir bir taşımacılık işletmesi olarak konumlandıracaksınız.

FleetGO sisteminizi Sixfold platformuyla entegre etme hakkında daha fazla bilgi ister misiniz? Öyleyse hemen bizimle iletişime geçin!

"Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini anlayarak bunlara göre hareket etmekle kalmayıp, aynı zamanda önemli maliyet tasarrufları ve artan ticari kazançlar getiren fırsatları da düşünmeye kararlıyız."

FleetGO