Dinamik Seyahat Günlüğü Kaydı

FleetGO’nun Dinamik Seyahat Günlüğü Kaydı, şu anda mevcut olan en güçlü ve doğru GPS izleme mekanizmasıdır. Bu benzersiz seyahat günlüğü kaydı yöntemi, FleetGO Cloud’a bağlı her uzak nesnede standart olarak ayarlanmıştır.

Dinamik Seyahat Günlüğü Teknolojisi

Dinamik Seyahat Günlüğü tek bir cihazda dört izleme yöntemini birleştirebildiği için son derece hassas mesafeleri ve rotaları hesaplayabilir: zaman, mesafe, açı ve hıza dayalı veri toplama:

Zamana dayalı veri toplama

Kayıtlar, tanımlanmış bir zaman aralığı geçtiği her seferinde alınır. Sıfır girilmesi, zamana bağlı olarak veri almayı devre dışı bırakır.

Mesafeye dayalı veri toplama

Önceki koordinat ile mevcut konum arasındaki mesafe tanımlanan bir değerden büyük olduğunda kayıtlar alınır.

Açı bazlı veri toplama

Açı (direksiyon derecesi) tanımlanan değerden daha büyük olduğunda kayıtlar alınır.

Hıza dayalı veri toplama

Günlüğe kaydedilen son koordinat ile mevcut konum arasındaki hız farkı tanımlanan değerden büyük olduğunda kaydeder.

Normal Günlük Kaydı ve Dinamik Günlük Kaydı

Aşağıda, normal günlüğe kaydetmeye kıyasla Dinamik Günlüğe Kaydetmenin gerçek gücünü göreceksiniz. Dynamic Seyahat Günlüğü Kaydı ™ ile rota ve mesafe doğruluğu büyük ölçüde artırılır.

Normal günlük kaydı (örneğin zamana göre):

Dinamik Günlük Kaydı:

Doğru Mesafe Hesaplama

NOT: FleetGO kara kutusu CAN veri yoluna veya FMS veri yoluna bağlandığında, mesafeyi hesaplamak için gerçek kilometre sayacı değerini kullandığımızı lütfen unutmayın. Dinamik Günlüğe Kaydetme, bu durumda yalnızca harita üzerinde doğru gezi planları için kullanılacaktır.

4 farklı yöntemi birleştirmenin gerçek gücü, optimum rota tasarımlarının yanında, mesafe hesaplama doğruluğunun aşırı derecede artmasıdır. Tüm mesafe hesaplamaları kayıtlardan sayılır ve araç hareket etmeyi durdurana ve / veya kontak kapatılana kadar bunları bir mesafeye toplar.