Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Uluslararası Lojistikte Araç Takip Sistemi

Uluslararası Lojistikte Araç Takip Sistemi

Birçok şirkette araçlar, günlük operasyonların büyük bir parçasıdır. Her bir aracın yakıt maliyeti, taşınan ürünlerin ısı değişimleri, bakım ve onarım masrafları, sürücü davranışları ve takograf uyumluluğu konusunda takip ve raporlama yapmak büyük ve uluslararası filolara sahip şirketler için ciddi bir iş yükü ve zaman kaybı anlamına gelmektedir. Bununla birlikte dijital takografların oluşması ve dijital takograflara ilişkin yeni düzenlemeler nedeniyle nakliye yöneticileri ve karayolu taşımacılığı operatörleri, ağır takograf cezalarını önlemek için her zamankinden daha yoğun bir mevzuata uyumu sağlamak zorundadırlar.

Yüksek verimlilik, düşük maliyet beklentisi

Küresel rekabet ortamı lojistik sektöründe filo yönetim verimliliğinin artırılmasını zorunlu kılmaktadır. Tüm bu gereklilikler tek bir araç için bile yıl bazında büyük bir maddi külfet oluştururken, daha geniş filolara baktığımızda, şirketlerin maliyetlerinin büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Filo yöneticileri riskleri azaltarak operasyonlarını geliştirirken maliyetlerden tasarruf ederek karlılığı artırma baskısı altındadır.

Doğru araç takip partneri seçimi, özellikle uluslararası lojistik sektöründe faaliyet gösteren tüm şirketlerin en fazla odaklanması gereken konu haline gelmiştir. Bu doğru seçim, şirketlerin yönetmeliklere uymasını sağlayacak, kayıplarını azaltacak, taşımacılık işlemlerini kolaylaştıracak ve elde edilen değerli veriler ile ürünlerinin güvenle taşınmasını sağlayacaktır.

Etkin, akıllı ve planlı filo yönetimi

Sahip olunan her aracı FleetGO bulutu içindeki canlı haritada tanımlayarak sizlere her zaman araçlarınızın veya ekipmanlarınızın nerede olduğunu bildiğiniz ve seyahat geçmişlerini izleyebildiğiniz bir iş modeli sunuyoruz. Böylece araçlarınızın; gerçek zamanlı konum, lastik basıncı, yakıt ve sıcaklık takibi gibi verileri anlık olarak takip ederek olası aksaklıkları öngörebiliyor, önlem alabiliyorsunuz. AB düzenlemeleri ile uyumlu takograf çözümlerimiz ile sürücüleri riske atmadan için kolayca yolculuk planlayabiliyor, aksaklıkları önleyerek cezalardan kaçınabiliyorsunuz. Kullanımı kolay gösterge panolarımız ve ilettiğimiz anlık bildirim/uyarılarla sizlere filonuz üzerinde takip ve kontrol avantajı sağlıyoruz.

FleetGO ile filo yönetim süreçlerindeki zaman, maliyet ve enerji kaybı, yerini verimliliğe bırakıyor. Çözümlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin!