Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Yakıt Takibi ve Tasarrufu

Yakıt Takibi ve Yakıt Tasarrufu

Bir filoyu yönetmek: araç verilerinin analiz edilmesini, sürüşlerin etkin planlanmasını, yakıt maliyetlerinin optimize edilmesi ve büyük ölçüde azaltılması anlamına gelir. Filo yönetim sürecinde, iş faaliyetlerinizi sınırlamadan yakıt maliyetlerinizi izlemek ve düşürmek için detaylı veriler elde etmenizi sağlayacak yenilikçi teknolojik çözümlere ihtiyacınız vardır.

Yakıt Tüketimi

FleetGO olarak; araç başına yakıt tüketimi, kullanılan toplam yakıt, yakıt seviyesi, motor devri ve motor sıcaklığı gibi kritik verileri anlık olarak izlemenizi ve kayıt altına almanızı sağlıyoruz. Yakıt tüketimi verileriniz doğrudan araçtan alınıyor ve bulut tabanlı platformumuza gönderiliyor. Yolculuk veya dönem başına yakıt tüketimini görebilme, yakıt tasarrufunu ölçümleme ve sürücü tanımlama gibi isteğe bağlı parametreler ekleyerek, sürücü başına yakıt kullanımını takip etmenize de yardımcı oluyoruz.

Gerçek Zamanlı Veriler

Detaylı raporlarımız ile bakım kilometrelerini otomatik olarak takip edebilir; sefer, güzergah ve operasyonel maliyetlerinizi gerçek zamanlı verilerle hesaplayabilirsiniz. Bu veriler:

  • Araç başına yakıt tüketimi izleme
  • Raporları temizle
  • Kullanılan toplam yakıt (ömür boyu)
  • Yakıt seviyesi (% 0-100)
  • CAN aracılığıyla son derece doğru yakıt verileri

Anlık bildirimler ile sürücülerinizi 7/24 denetleyerek aşırı hız, ani fren ve kalkış, devirli kullanım gibi yakıt sarfiyatını arttıran sürüş davranışlarını anında tespit edebilirsiniz. Böylece hatalı araç kullanımı ve suistimalleri önleyerek yakıt tüketiminde ölçülebilir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Sürdürülebilirlik

Çevreye Duyarlı Sürüş politikamız doğrultusunda C02 salınımlarınız takip edilir. Böylece araç kullanımınızı optimize ederek araçlarınızın çevreye olan negatif etkilerini minimuma indirebilirsiniz. FleetGO, araçlarınızı daha çevre dostu hale getirip maliyetlerinizi düşürerek işiniz ile gezegenimiz arasındaki dengeyi kurmanızı ve korumanızı sağlar.

Çözümlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizimle iletişime geçin!