Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Gizlilik Politikası

FleetGO filonuzu size bağlamakla ilgilidir. Bu bağlantı ile daha fazlasını başarmanıza yardımcı oluyoruz. Genel olarak filonuzda bir kara kutu inşa ediyoruz, onu buluta bağlıyoruz ve ihtiyacınız olan (filo) bilgilerini gösteriyoruz. Bunu yapmak için verilerinizi topluyor ve kullanıyoruz ve sizinle birlikte gizliliğinizin değerini tam olarak anlıyoruz. Konu sizinle ilgili olduğu için, verilerinizin nasıl ve kim tarafından kullanılacağına kendiniz karar verebileceğinize inanıyoruz. Bunun için bu Gizlilik Politikasını hazırladık. Kişisel verilerle çalışma şeklimizi anlamanız için bu politikayı okumanızı öneririz.

Gizlilik ilkelerimiz ve sözlerimiz

1. Gizliliğiniz konusunda tamamen şeffaf ve olabildiğince açık olmayı amaçlıyoruz.
Herhangi bir sorunuz, endişeniz veya düşünceniz varsa, lütfen privacy@fleetgo.com aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

2. Sizi her zaman güncel tutuyoruz
Verileriniz hakkında sizi her zaman tam olarak bilgilendireceğiz, hangi verileri kullandığımızı, bunları nerede sakladığımızı, neden kullandığımızı, ne kadar süreyle kullandığımızı ve kimlerin kullanabileceğini anladığınızdan emin olacağız.

3. Verilerinizin kontrolünü elinizde tutmanızı sağlıyoruz
Size ait olan veya sizinle ilgili verileri sizin olarak kabul ederiz. Onları yalnızca bize verdiğiniz veya sizden topladığımız amaçlar için kullanıyoruz. Yazılımımızı ve web sitelerimizi istediğiniz zaman devre dışı bırakabilir veya etkinleştirebilirsiniz.

4. Verilerinizi koruyoruz
Verileriniz sizindir. Onları her zaman koruyoruz.

5. Faaliyet gösterdiğimiz alan
Ülkenizde geçerli olan gizlilik yasalarına göre çalışıyoruz. Avrupa’da köklü olduğumuz için, Avrupa gizlilik yasaları geçerlidir. Bu yasalar dünyadaki en kapsamlı yasalar olarak kabul edilir. Verilerinizi yalnızca bu yasaların katı koşulları karşılandığında kullanmamıza izin vererek size yüksek düzeyde koruma sunarlar. Gizlilik ve kişisel verilerin işlenmesine ilişkin şirket politikamız bu yasaları yansıtır ve bu politikayı küresel olarak uygularız. Odaklandığımız ülkeler Avusturya, Belçika (Flamanca) / (Fransızca), Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İzlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye ve Birleşik Krallık.

6. Verilerinizi yalnızca size belirttiğimiz amaçlar için kullanacağız.
Verilerinizi belirli amaçlar için kullanmak için izninizi istediğimizde, izninizi geri çekmenize, cerilerinize erişmenize ve onları düzeltmenize olanak tanırız. Verilerinizin olabildiğince azını ve yalnızca ihtiyacımız olduğu sürece saklarız. Artık verilere ihtiyacımız kalmadığında onları geri dönüşü olmayan bir şekilde anonim hale getiririz. Başkalarını bilgilerinizi bizim adımıza kullanmaları için görevlendirirsek, onların politikalarımıza uygun hareket etmelerini sağlayacağız. Verilerinizi başkalarıyla paylaşırsak, sormamızı yasaklayan yasal bir zorunluluk olmadıkça, öncelikle sizden izin isteyeceğiz.

 

FleetGO’nun kişisel verilerin gizliliği ve işlenmesine ilişkin politikası

 

1. Tanımlamlar

“FleetGO” – “FleetGO” veya “biz” dediğimizde, web sitelerimiz, yazılımlarımız ve mobil uygulamalarımız gibi tüm iletişimlerimize atıfta bulunuyoruz.

“Servis”, https://www.fleetgo.com (“Site”) adresindeki web sitemiz, ilgili tüm web siteleri, mobil uygulamalar (tablet uygulamaları dahil), tarafımızdan sağlanan ve bu Gizlilik Politikasına bir bağlantının görüntülendiği diğer hizmetler anlamına gelir, ayrıca e-posta veya telefon gibi yazılı veya sözlü yollardan olsa da bireylerle yapılan diğer tüm iletişimler.

“Kontrol Birimi”, takograf verileri dahil olmak üzere Kişisel Verilerin hareketler hakkında toplandığı, bağlantılı olabilecek/olmayabilecek veya uzaktan okunabilen teknik ve/veya dijital verileri toplayan ve veren bir araca takılan FleetGO donanımı anlamına gelir. Bir aracın kullanımı, bir sürücünün faaliyeti ve zaman kaydı gibi.

“Müşteri”, FleetGO’nun bir müşterisi veya ortağı anlamına gelir.

“Müşteri Verileri”, bir Hizmet Kullanıcısının hizmet içinde sakladığı Kişisel Veriler, raporlar, adresler ve elektronik biçimdeki diğer dosyalar, klasörler veya belgeler anlamına gelir.

“Sürücü”, Müşteri tarafından Hizmetin idari amaçları için yetkilendirilmiş ve/veya bir Kontrol Ünitesi ile donatılmış bir aracı kullanan bir birey, çalışan veya yardımcı sürücü anlamına gelir.

“İş Ortağı’’, FleetGO’nun iş ortağı anlamına gelir.

“Kişisel Veri” kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü veri veya bilgiyi ifade eder.

“Kamusal Alan” Sitenin hem Kullanıcılar hem de Ziyaretçiler tarafından oturum açmaya gerek kalmadan erişilebilen alanı anlamına gelir.

“Kısıtlanmış Alan” Site’nin yalnızca Kullanıcılar tarafından erişilebilen ve erişimin oturum açmayı gerektirdiği alanı ifade eder.

“Kullanıcı”, Hizmete bu kapasitede erişmek amacıyla öncelikle Sitenin kısıtlı alanlarını kullanan bir Müşterinin çalışanı, temsilcisi veya temsilcisi anlamına gelir.

“Ziyaretçi”, kamusal alanı kullanan, ancak Site veya Hizmetin kısıtlı alanlarına erişimi olmayan, Kullanıcı dışında bir kişi anlamına gelir.

2. Hizmet Aracılığıyla veya Hizmet Üzerinden Topladığımız Bilgiler

FleetGO’nun kişisel verileri işlemesinin yasal dayanağı, işlemenin FleetGO’nun Genel Koşullar ve Hizmet Sözleşmesine uygun olarak Hizmeti sağlamak için gerekli olması ve işlemenin FleetGO’nun meşru çıkarları doğrultusunda gerçekleştirilmesidir. Bunlar, bu Politikanın “Topladığımız Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz” bölümünde daha ayrıntılı açıklanmaktadır.
Verileri sizin izniniz üzerine uygun şekilde isteyerek de işleyebiliriz.

Bu tür bilgileri bu kişilik kategorileri içinde topluyoruz:

Kategoriler:

 • Çalışanlar (iç)
 • Müşteriler
 • İletişim kişileri
 • Dış şirketlerin çalışanları
 • İlgili taraflar
 • Tedarikçiler

Bilgi türleri:

 • Ad;
 • Profesyonel, ticari veya iş adresleri;
 • Telefon numaraları;
 • E-mail adresleri;
 • Fatura bilgileri;
 • Ürün ilgileri;
 • Sözleşme ayrıntıları (sözleşme ilişkisi, ürün ve / veya sözleşme menfaatleri);
 • IP adresleri;
 • Konum verileri (GPS konumları);
 • Araç plakası;
 • Servisle ilgili teşhis;
 • Araba kullanımına ilişkin veriler, örneğin: katedilen mesafe, günün saati, araç, araç hızı, motor devri, motor yükü (saat sayısı), motor sıcaklığı, virajlarda frenleme / manevra / hızlanma, kilometre, seyahat süresi ve mesafe, araç tüketim, lastik basıncı, hız sabitleyici, lastik konumu aracı, arıza teşhis kodları, aks yükü, akü voltajı, fren mesafesi, servise kalan mesafe, yakıt seviyesi, toplam araç ağırlığı, PTO verileri, geciktirici verileri.
 • Kart numarası, veriliş tarihi, son kullanma tarihi, adı, soyadı, doğum tarihi, sürücü belgesi numarası, menşe ülkesi ve faaliyet türü gibi takograf aracılığıyla sürücü (kart) verileri.

2.1 Kullanıcı Tarafından Sağlanan Bilgiler

Hizmeti bir Kullanıcı veya Ziyaretçi olarak kullandığınızda, kişisel veriler sağlayabilirsiniz ve yukarıda belirtildiği gibi Kişisel Veriler toplayabiliriz. Bize Kişisel Verileri Hizmet üzerinde çeşitli şekillerde sağlayabilirsiniz, örn. Teknik inceleme edinmek, Hizmeti kullanmak, Müşteri Verilerini yayınlamak, bir iletişim veya mesajlaşma yetenekleri aracılığıyla Hizmetin diğer Kullanıcıları ile etkileşim kurmak, bize müşteri hizmetleriyle ilgili talepler göndermek için kayıt olmak vb.

2.2 Müşteriler Tarafından Toplanan Bilgiler

Bir Müşteri veya Kullanıcı, verileri Hizmet İstemci Verilerine depolayabilir veya yükleyebilir. Müşteri tarafından veya Müşteri adına kurulan ve bir Sürücüye bağlanan bir Kontrol Ünitesi tarafından üretilen veya işlenen dijital veriler de Müşteriler tarafından toplanan bilgilerdir.

FleetGO’nun, Hizmetin Kullanıcısı olmayan ancak Kişisel Verilerini Müşteri Verilerinin bir parçası olarak barındırdığı kişiler ve Sürücüler ile doğrudan bir ilişkisi yoktur.

Her Müşteri, Sürücüye ve üçüncü kişilere, Kişisel Verilerini toplama ve bu Kişisel Verilerin Müşteri Verilerinin bir parçası olarak Hizmette veya Hizmet aracılığıyla nasıl işlendiğine ilişkin bildirimde bulunmaktan sorumludur. Bir Müşteri veya Kullanıcı, bir Sürücünün Kişisel verilerine yalnızca Hizmeti kullanmak amacıyla ve bununla ilgili olarak erişebilir.

2.3 “Otomatik Olarak Toplanan” Bilgiler

Bir Kullanıcı veya Ziyaretçi Hizmeti kullandığında, “gifler” veya “web işaretçileri” dahil olmak üzere çeşitli teknoloji türlerini kullanarak Kullanıcı veya Ziyaretçinin cihazından belirli bilgileri otomatik olarak toplayabiliriz. Bu “otomatik olarak toplanan bilgiler”: bir IP adresini, başka bir cihaz adresini veya kimliğini, web tarayıcısını ve/veya cihaz türünü, Hizmeti kullanmadan hemen önce veya hemen sonra ziyaret edilen web sayfalarını veya siteleri, Kullanıcı veya Ziyaretçinin sayfaları veya diğer içerikleri içerebilir. Ayrıca Hizmet üzerindeki görünümler veya etkileşimler ve Hizmetin ziyaret, erişim veya kullanım tarih ve saatlerini de içerebilir. Bu bilgileri Ziyaretçinin veya Kullanıcının bir mesajı açıp açmaması, tıklaması veya iletmesi gibi bir Ziyaretçinin veya Kullanıcının e-posta mesajlarıyla etkileşimi hakkında bilgi toplamak için de kullanabiliriz. Bu bilgiler tüm Kullanıcılardan ve Ziyaretçilerden toplanır.

2.5 Diğer Kaynaklardan Bilgiler

Ortaklarımız, reklamverenlerimiz, kredi derecelendirme kuruluşlarımız, Entegre Hizmetler gibi üçüncü şahıslardan ve Hizmet dışındaki kaynaklardan Kişisel Veriler de dahil olmak üzere bilgiler edinebiliriz. Diğer kaynaklardan gelen bilgileri Hizmet aracılığıyla topladığımız Kişisel Verilerle birleştirirsek veya ilişkilendirirsek, birleştirilmiş bilgileri bu Politikaya uygun olarak Kişisel Veriler olarak ele alacağız.

3. Topladığımız Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz?

Topladığımız bilgileri, aşağıdakiler dahil olmak üzere, Hizmeti sağlamak ve işimizi yürütmek için çeşitli şekillerde kullanırız:

3.1 Operasyonlar

Müşteri Verileri dışındaki bilgileri, Hizmetin tüm özelliklerini kullanmak, sürdürmek, iyileştirmek ve sağlamak, talep ettiğiniz hizmetleri ve bilgileri sağlamak, yorumlara ve sorulara yanıt vermek ve Hizmet kullanıcılarına destek sağlamak için kullanırız. Müşteri Verilerini yalnızca ilgili Müşteri veya Kullanıcı tarafından sağlanan talimatlara uygun olarak işleriz. Manuel olarak işlediğimiz veya kullandığımız Müşteri Verileri, elle yazılmış notlar veya mektuplar ve manuel olarak imzalanan sözleşmelerle ilgilidir.

3.2 Geliştirmeler

Bilgileri Ziyaretçilerimizin ve Kullanıcılarımızın kullanım eğilimlerini ve tercihlerini anlamak ve analiz etmek, Hizmeti iyileştirmek ve yeni ürünler, hizmetler, özellikler ve işlevler geliştirmek için kullanırız. Bu amaçla FleetGO’nun Müşteri Verilerini işlemesini gerektirmesi durumunda, veriler yalnızca anonimleştirilmiş veya toplu biçimde kullanılacaktır.

3.3 İletişimler

Bir Ziyaretçinin veya Kullanıcının e-posta adresini veya diğer bilgileri – Müşteri Verileri dışında – o Ziyaretçi veya Kullanıcıyla iletişim kurmak için (i) müşteri hizmetleri gibi idari amaçlar için, fikri mülkiyet ihlali, gizlilik hakkı ihlalleri veya ilgili iftira konularını ele almak için kullanabiliriz. Hizmette yayınlanan Müşteri Verileri veya Kişisel Veriler veya (ii) bizim tarafımızdan ve birlikte çalıştığımız üçüncü taraflarca sunulan ürün ve hizmetlerle ilgili promosyonlar ve etkinliklerle ilgili güncellemeler. Aşağıda “Tercihleriniz” bölümünde açıklandığı üzere herhangi bir promosyon iletişimini almaktan vazgeçme olanağına sahipsiniz.

3.4 Çerezler ve İzleme Teknolojileri

3.4.1 Çerezler nedir?

Çerezler, bir kullanıcının bilgisayarında depolanan küçük dosyalardır. Belirli bir müşteriye ve web sitesine özgü gerekli miktarda veriyi tutacak şekilde tasarlanmıştır ve web sunucusu veya istemci bilgisayardan erişilebilirler. Bu, sunucunun belirli bir kullanıcıya göre uyarlanmış bir sayfa teslim etmesine izin verir veya sayfanın kendisi, çerezdeki verilerin farkında olan ve böylece web sitesine (veya ilgili siteye) bir ziyaretten bilgi taşıyabilen bir komut dosyası içerebilir. 

3.4.2. Çerez Kullanımımız

Çerezler ve benzer teknolojiler aracılığıyla otomatik olarak toplanan bilgileri ve hizmet üzerinde toplanan diğer bilgileri, (i) bir Kullanıcının veya Ziyaretçinin bilgilerini hatırlamak gibi Hizmetimizi kişiselleştirmek için kullanırız, böylece Kullanıcı veya Ziyaretçinin bu bilgileri tekrar girmek zorunda kalmaması ziyaret veya sonraki ziyaretlerde; (ii) özelleştirilmiş reklamlar, içerik ve bilgiler sağlamak; (iii) Hizmetin ve üçüncü taraf pazarlama faaliyetlerinin etkinliğini izlemek ve analiz etmek; (iv) toplam ziyaretçi sayısı ve görüntülenen sayfalar gibi toplu site kullanım ölçümlerini izlemek; ve (v) Hizmetteki herhangi bir promosyon veya diğer faaliyetlerdeki girişlerinizi, gönderimlerinizi ve durumunuzu izlemek. https://www.allaboutcookies.org adresini ziyaret ederek çerezler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu politikanın “Sitede Kullandığımız Çerezler” bölümünde topladığımız ve kullandığımız özel çerezler hakkında daha fazla bilgi edinin.

3.5 Analitik

Sitenin Herkese Açık ve Kısıtlanmış Alanına erişimi ve trafiği ölçmek/değerlendirmek için Google Analytics’i kullanıyoruz ve Site yöneticilerimiz için kullanıcı raporlar oluşturuyoruz. Google bizden bağımsız olarak faaliyet gösterir ve kendi gizlilik politikasına sahiptir. Google, Kullanıcıların ve Ziyaretçilerin Sitemizdeki etkinliklerini değerlendirmek için Google Analytics aracılığıyla toplanan bilgileri kullanabilir. Daha fazla bilgi için Google Analytics Gizlilik ve Veri Paylaşımı’na bakın.

Google Analytics kullanımımızla toplanan teknik bilgileri korumak için önlemler alıyoruz. Toplanan veriler yalnızca teknik sorunları çözmek, Siteyi yönetmek ve ziyaretçi tercihlerini belirlemek için bilinmesi gereken bir temelde kullanılacaktır; ancak bu durumda veriler tanımlanamayacak biçimde olacaktır. Bu bilgilerin hiçbirini Ziyaretçileri veya Kullanıcıları tanımlamak için kullanmayız.

Yeniden pazarlama ve bir Ziyaretçinin hangi ürünleri veya sayfaları görüntülediğini takip etmek veya Ziyaretçinin reklamlarımızdan birine dayanarak bir satın alma / talep yapıp yapmadığını takip etmek için Google Adwords ile Analytics’i de kullanıyoruz. Bu şekilde pazarlama kampanyalarımızın ne kadar başarılı olduğunu ve teklifimizin hedef grubumuzla ne ölçüde eşleştiğini ölçebiliriz. Bu çerezler ayrıca, üçüncü taraf web sitelerindeki reklamlarımızın Ziyaretçilerin ilgi alanlarına göre düzenlenmesini, sayfaları görüntülemesini veya ilginç teklifler sunmasını sağlayabilir.

Bu tanımlama bilgileri kişisel olarak tanımlanmaz ve kim olduğunuzu (adınızı) veya adresinizin veya e-posta adresinizin ne olduğunu bilmez.

3.6 Sharpspring

Hizmet ve promosyon iletişimlerini iyileştirmek için pazarlama otomasyon aracı Sharpspring’i kullanıyoruz. Hizmetin belirli işlevlerini kullanmak için, Sharpspring’e belirli kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişim vermeniz istenir.

Kişisel bilgiler aşağıdaki kategorileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

 1. İletişim bilgileri (adınız, telefon numaranız, posta adresiniz ve e-posta adresiniz gibi);
 2. Demografik veriler (cinsiyetiniz ve posta kodunuz gibi);
 3. Üçüncü Taraf Sosyal Medya Hesabı verileri.

Sharpspring, kişisel bilgilerinizi üçüncü tarafların yasal, halka açık kaynaklarından elde edilen bilgilerle tamamlayabilir. Ayrıca Sharpspring’in gizlilik politikasına bakın.

3.7 Pipedrive

Personelimiz tarafından pazarlama ve satış süreçlerini yönetmek ve iyileştirmek için pipeline yönetim aracı Pipedrive’ı kullanıyoruz. Bu hizmetin belirli işlevlerini kullanmak için, Pipedrive’ın bu yazılım çözümü içinde ad ve e-posta adresi gibi kişisel verilerinizi kullanabiliriz. Lütfen buradan Pipedrive’ın gizlilik politikasına bakın.

3.8 Sosyal Medya

Web Sitelerimiz, Sitelerimizde çalışan LinkedIn ve Facebook gibi sosyal medyadan özellikler içerebilir. Bu özellikler, Sitelerimizde hangi sayfayı ziyaret ettiğiniz gibi IP adresinizi toplayabilir ve özelliğin düzgün çalışmasını sağlamak için bir çerez ayarlayabilir. Sosyal Medya Özellikleri ve Pencere Öğeleri ya üçüncü bir tarafça ya da doğrudan Web Sitelerimizde barındırılır. Bu Gizlilik Politikası bu özellikler için geçerli değildir. Bu özelliklerle etkileşimleriniz, gizlilik politikasına ve bunları sağlayan şirketlerin diğer politikalarına tabidir.

4. Bilgileri Açıkladığımız Kişiler

Bu Politikada açıklananlar dışında, Hizmette topladığımız veya sakladığımız Kişisel Verileri veya Müşteri Verilerini ilgili Ziyaretçinin, Kullanıcının veya Müşterinin izni olmadan kasıtlı olarak üçüncü şahıslara ifşa etmeyeceğiz. Bize izin verirseniz ve aşağıdaki durumlarda üçüncü şahıslarla bilgi paylaşabiliriz:

4.1 Sınırsız Bilgi

Genel profil sayfası gibi gönüllü olarak Hizmetin Genel Alanına dahil etmeyi seçtiğiniz herhangi bir bilgi, bu içeriğe erişimi olan herhangi bir Ziyaretçi veya Kullanıcı tarafından kullanılabilir olacaktır.

4.2 Servis Sağlayıcıları

Bizim adımıza hizmetleri gerçekleştirmeleri için üçüncü taraf şirketlerle çalışabiliriz (örneğin, web siteleri, uygulama geliştirme, barındırma, e-posta, yazılım bakımı ve diğer hizmetleri sağlayan hizmet sağlayıcıları). Bu üçüncü taraflar, bu hizmetleri sağlamanın bir parçası olarak Kişisel Verilere veya Müşteri Verilerine erişebilir veya bunları işleyebilir. Bu hizmet sağlayıcılara sağlanan bilgileri, işlevlerini yerine getirmeleri için makul ölçüde gerekli olan ölçüde sınırlıyoruz ve onlarla yaptığımız sözleşmeler, bu tür bilgilerin gizliliğini korumalarını gerektiriyor. Yasaların gerektirdiği durumlar dışında Kişisel Bilgilerinizi başka bir şekilde kullanma veya paylaşma yetkimiz yoktur.

4.3 Kişisel Olarak Tanımlanamayan Bilgiler

Otomatik olarak toplanan, bir araya getirilen veya başka şekilde kişisel olarak tanımlanamayan bazı bilgileri, (i) çeşitli raporlama yükümlülüklerine uygunluk; (ii) iş veya pazarlama amaçları için; veya (iii) bu tür tarafların Müşterilerimizin, Kullanıcılarımızın ve Ziyaretçilerin ilgi alanlarını, alışkanlıklarını ve Hizmet aracılığıyla sunulan belirli programlar, içerikler, hizmetler ve / veya işlevler için kullanım modellerini anlamalarına yardımcı olmak.

4.4 Hukuki Yaptırım, Yasal Süreç ve Uyum

Kişisel Verileri veya diğer bilgileri, yasalarca gerekli olması halinde veya geçerli yasalara uymak için gerekli olduğuna inanarak, geçerli bir mahkeme emri, adli veya diğer hükümet celbi veya emrine cevaben veya kolluk kuvvetleri veya diğer devlet kurumlarıyla başka şekilde işbirliği yapmak için paylaşabiliriz.

Ayrıca, iyi niyetle, (i) sorumluluğa karşı önlemler almak, (ii) kendimizi veya başkalarını hileli veya yasadışı kullanım, (iii) herhangi bir üçüncü taraf iddiası veya iddiasına karşı kendimizi araştırmak ve savunmak, (iv) Hizmetin güvenliğini veya bütünlüğünü ve Hizmeti sunmak için kullanılan tüm tesisleri veya ekipmanı korumak veya (v) mülkümüzü veya diğer yasal hakları korumak , sözleşmelerimizi uygulamak veya başkalarının haklarını, mülkiyetini/güvenliğini korumak veya kötüye kullanımdan korumak için uygun veya gerekli olduğuna inandığımız Kişisel Verileri veya diğer bilgileri ifşa etme hakkını saklı tutuyoruz.

4.5 Mülkiyetin el değiştirmesi

Kişisel Veriler de dahil olmak üzere Kullanıcılar ve Ziyaretçiler hakkındaki bilgiler, herhangi bir birleşme, satın alma, borç finansmanı, iflas veya bilgilerin ticari varlıklarımızdan biri olarak bir veya daha fazla üçüncü tarafa aktarıldığı ve yalnızca Kullanıcı veya Ziyaretçi Verilerinin alıcısının bu Gizlilik Politikası ile büyük ölçüde tutarlı hükümlere sahip bir Gizlilik Politikası taahhüt etmesi durumunda varlık satışı veya benzer bir işlemin bir parçası olarak ve ayrıca bir edinen, halef veya devralana ifşa edilebilir ve başka şekilde aktarılabilir.

Müşteri Verileri, herhangi bir birleşme, devralma, borç finansmanı, varlık satışı veya benzer bir işlemin bir parçası olarak ve ayrıca bir iflas, iflas veya alacaklılık durumunda, iş varlıklarımızdan biri olarak bir veya daha fazla üçüncü tarafa, yalnızca Hizmetin çalışmasına devam etmek amacıyla ve yalnızca Müşteri Verilerinin alıcısının bu şartlarla büyük ölçüde tutarlı olan bir Gizlilik Politikası taahhüt etmesi durumunda bir devralan veya halef veya devralana fiziksel veya elektronik olarak aktarılabilir.

5. Seçenekleriniz

5.1 Erişim, Düzeltme, Silme

Hizmetin belirli özelliklerini ve işlevlerini kaydetme veya alma yeteneğinizi etkileyebilecek olsa bile, belirli Kişisel Verileri sağlamamayı veya paylaşmamayı seçebilirsiniz.

İlgi alanına dayalı reklamlar almak istemiyorsanız, “İnternet Tabanlı Reklamcılık” bölümünde açıklandığı gibi vazgeçebilirsiniz.

Hizmeti kullanımınız aracılığıyla sağlamış olabileceğiniz Kişisel Verilere size erişim sağlıyoruz. Hakkınızda tuttuğumuz diğer Kişisel Verilere erişmek veya bunları değiştirmek isterseniz, lütfen “Bize Nasıl Ulaşılır” bölümünde belirtildiği şekilde bizimle iletişime geçin. İsteğiniz üzerine, veri tabanımızda silinmiş, anonim hale getirilmiş veya bloke edilmiş herhangi bir referansınız olacaktır.

Hizmetteki Hesap ayarları sayfanıza erişerek, istediğiniz zaman Hesap bilgilerinizi ve tercihlerinizi güncelleyebilir, düzeltebilir veya silebilirsiniz. Lütfen yaptığınız herhangi bir değişikliğin bunu yapmak için meşru bir nedenimiz olduğuna makul şekilde inanırsak; aktif kullanıcı veritabanlarına anında veya makul bir süre içinde yansıtılacağını unutmayın. Yedeklemeler, arşivleme, dolandırıcılığın ve kötüye kullanımın önlenmesi, analizler, yasal yükümlülüklerin karşılanması için gönderdiğiniz tüm bilgileri saklayabiliriz.

Geçerli yasalar aksini söylemedikçe, Kişisel Verilerinizin işlenmesine meşru gerekçelerle herhangi bir zamanda itiraz edebilirsiniz. Geçerli veri koruma yasaları tarafından verilen gizlilik hakkınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen privacy@fleetgo.com adresinden bizimle iletişime geçin. Ayrıca veri koruma yetkililerine şikayette bulunma hakkına da sahipsiniz.

Bu hüküm, Müşteri Verilerinin bir parçası olan Kişisel Veriler için geçerli değildir. Bu durumda, Müşteri Verilerinin yönetimi, Müşterinin kendi Gizlilik Politikasına tabidir ve bu tür verilerin Hizmete yüklenmesi ve depolanmasından sorumlu Müşteriye herhangi bir erişim, düzeltme veya silme talebi yapılmalıdır.

5.2 Navigasyon Bilgileri

Google Analytics Kapsamı Dışında Kalma özelliğini kullanarak, Google Analytics tarafından siteye yaptığınız ziyaretle ilgili gezinme bilgilerinin toplanmasından vazgeçebilirsiniz.

5.3 Ticari İletişimden Çıkma

Bizden ticari e-postalar alırsanız, e-postada yer alan talimatları izleyerek veya “Bize nasıl ulaşılır” bölümünde verilen adrese bir e-posta göndererek istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Kullanıcılar, Hizmetteki “Ayarlarım” sekmesine erişerek bizden aldıkları promosyon iletişimlerinin niteliği ve sıklığı ile ilgili ayarları görüntüleyebilir ve değiştirebilir.

Bizden ticari e-posta almaktan vazgeçerseniz veya bizden aldığınız promosyon iletişimlerinin niteliğini veya sıklığını başka şekilde değiştirirseniz, talebinizi işleme koymamızın on (10) iş günü sürebileceğini lütfen unutmayın. Ek olarak, bizden ticari mesajlar almayı tercih etmeseniz bile, bizden Hizmetle ilgili idari mesajlar almaya devam edeceksiniz.

FleetGO’nun, Müşterinin müşterileri veya Kişisel Verilerini Müşteri adına işleyebileceği üçüncü şahıslarla doğrudan bir ilişkisi yoktur. Erişmek isteyen veya yanlış verileri düzeltmek, düzeltmek, silmek veya daha fazla iletişim için onayını geri çekmek isteyen bir kişi, sorgusunu doğrudan ilgilendikleri Müşteriye veya Kullanıcıya yönlendirmelidir. Müşteri, FleetGO’dan verileri kaldırmasını isterse, talebine otuz (30) gün içinde yanıt vereceğiz. Bu Kişisel Verileri saklamak için yasal bir hakkımız olmadıkça, yalnızca bu tür Kişisel Verilerden sorumlu olan Müşteriden bunu yapmak için yazılı bir talep alırsak, sakladığımız Kişisel Verileri silecek, değiştirecek veya engelleyeceğiz. Arşivleme amacıyla bu tür verilerin bir kopyasını tutma veya davalarda haklarımızı savunma hakkımızı saklı tutuyoruz. Müşteri Verileriyle ilgili bu tür herhangi bir talep, “Bize Nasıl Ulaşılır” bölümünde belirtildiği gibi ele alınmalı ve FleetGO’nun Müşteriyi veya müşterisini veya üçüncü kişiyi tanımlaması ve silinmesi veya değiştirilmesi için yeterli bilgi içermesi gerekir.

6. Üçüncü Parti Hizmetleri

Hizmet, üçüncü taraflarca sağlanan web sitelerine ve hizmetlere özellikler veya bağlantılar içerebilir. Üçüncü taraf sitelerinde veya hizmetlerinde sağladığınız her türlü bilgi, doğrudan bu tür hizmetlerin operatörlerine sağlanır ve Hizmet aracılığıyla erişilse bile bu operatörlerin gizlilik ve güvenliği yöneten politikalarına tabidir. Hizmet aracılığıyla bağlantıların veya erişimin sağlandığı üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içeriğinden veya gizlilik ve güvenlik uygulamalarından ve politikalarından sorumlu değiliz. Onlara bilgi vermeden önce üçüncü tarafların gizlilik ve güvenlik politikaları hakkında bilgi edinmenizi öneririz.

7. İlgi Alanına Dayalı Reklamcılık

İlgi alanına dayalı reklamcılık, bir bireyin tercihlerini veya ilgilerini tahmin etmek ve o kişiye veya bilgisayarına, akıllı telefonuna veya tabletine varsayılan tercihlerine veya söz konusu kişiye veya benzer bir profile veya benzer ilgi alanlarına sahip olabilecek diğer kişilere ilişkin verilerin toplanmasından elde edilen ilgi.

FleetGO ürünleri veya hizmetleriyle ilgilenme olasılığı en yüksek olan kişilerin profillerini anlamaya çalışmak için çeşitli üçüncü taraflarla birlikte çalışıyoruz, böylece onlara tanıtım e-postaları gönderebilir veya reklamlarımızı web sitelerinde ve mobil cihazlarda onlara sunabiliriz.

Bu üçüncü taraflar şunları içerir: (1) bir kişi reklamlarından birini görüntülediğinde veya onunla etkileşim kurduğunda kişinin ilgi alanları hakkında bilgi toplayan reklam ağları; (2) belirli reklamların etkinliğini ölçen ilişkilendirme ortakları; ve (3) bir kişi reklamlarından birini görüntülediğinde veya onunla etkileşim kurduğunda bilgi toplayan iş ortakları.

Bu üçüncü taraflarla işbirliği içinde, müşterilerimiz, potansiyel müşterilerimiz ve diğer bireyler hakkında, bu platformları kullandıklarında veya onlarla etkileşime girdiklerinde zaman içinde ve farklı platformlar üzerinden bilgi topluyoruz. Bireyler, doğrudan sitelerimizde veya üçüncü şahıslar tarafından işletilen platformlarda veya bizimle, reklamlarımızla veya bizden veya üçüncü şahıslardan aldıkları e-postalarla etkileşim kurarak bilgi gönderebilirler. Çerezler, işaretçiler, pikseller, etiketler, mobil reklam kimlikleri, flash çerezler ve benzer teknolojiler gibi bu amaç için yaygın olarak kullanılan özel araçlar kullanabiliriz. İş ortaklarımız tarafından toplanan bilgi veri tabanlarına erişebiliriz.

Topladığımız bilgiler, kişinin hangi satın alma işlemlerini yaptığını, hangi reklamları veya içeriği gördüğünü, kişinin hangi reklamları veya bağlantıları tıkladığını ve kişinin Sitelerimizde veya bize yanıt olarak gerçekleştirdiği diğer eylemleri öğrenmemizi sağlar. e-postalar veya üçüncü tarafların platformlarını ziyaret ederken veya kullanırken.

Biz veya birlikte çalıştığımız üçüncü taraflar, yukarıda açıklanan şekilde toplanan bilgileri müşterilerimizin, Site Ziyaretçilerinin ve diğerlerinin çeşitli etkinliklerini ve davranışlarını anlamak için kullanırız. Biz veya bu üçüncü taraflar bunu aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok nedenden dolayı yapıyoruz: Sitelerimize yeni veya geçmiş Ziyaretçileri tanımak; daha kişiselleştirilmiş içerik sunmak; daha yararlı ve alakalı reklamlar sağlamak için – örneğin, size hangi reklamların gösterildiğini bilirsek, aynıları tekrar tekrar göstermemeye çalışabiliriz; Ziyaretçileri cihazlarda, satış kanallarında, üçüncü taraf web sitelerinde ve sitelerinde tanımlamak veya kişiselleştirilmiş veya hedeflenmiş reklamlar ve bir kişinin sunduğumuz ürünlere veya hizmetlere yönelik algılanan ilgisine daha fazla odaklanan diğer özel içeriği görüntülemek veya göndermek.

İlgi alanına dayalı reklamlarımız size e-postalarda veya üçüncü taraf platformlarda sunulabilir. Bu reklamları ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında sunabilir veya doğrudan kendimiz veya bu üçüncü şahıslar aracılığıyla ticari iletişimler gönderebiliriz.

Ziyaretçiler, http://www.youronlinechoices.com/ web sitesini ziyaret ederek platformumuzda ve diğer web sitelerinde kendilerine sunulabilecek reklam ağları tarafından ilgi alanına dayalı reklamları almayı tercih etmeyebilirler. Bu özellikler, bir Ziyaretçiyi, bizim veya üçüncü tarafların dahil olduğu ilgi alanına dayalı reklamcılık faaliyetlerinin çoğundan – ancak hepsini değil – devre dışı bırakacaktır.

8. Sitede Kullandığımız Çerezler

8.1 Sitede Aşağıdaki Çerez Türleri Kullanılmaktadır:

 1. Kesinlikle gerekli / temel çerezler – Bu çerezler, web sitesinde dolaşmanıza ve web sitesinin güvenli alanlarına erişim gibi özelliklerini kullanmanıza olanak sağlamak için gereklidir. Talep ettiğiniz bu çerez hizmetleri olmadan size sağlanamaz. Bu çerezler, bir ziyaretçiyi tanımlayan bilgileri toplamaz.
 2. Performans tanımlama bilgileri – Bu tanımlama bilgileri, Ziyaretçilerin bir web sitesini nasıl kullandıkları, örneğin Ziyaretçilerin en sık hangi sayfalara gittiği ve web sayfalarından hata mesajları alıp almadığı hakkında bilgi toplar. Bu çerezler, bir Ziyaretçiyi tanımlayan bilgileri toplamaz. Bu tanımlama bilgilerinin topladığı tüm bilgiler toplanır ve bu nedenle anonimdir. Yalnızca bir web sitesinin çalışma şeklini iyileştirmek için kullanılır.
 3. İşlevsellik çerezleri – Bu çerezler, web sitesinin yaptığınız seçimleri (kullanıcı adınız, diliniz veya bulunduğunuz bölge gibi) hatırlamasına ve gelişmiş, daha kişisel özellikler sağlamasına olanak tanır. Örneğin, bir web sitesi şu anda bulunduğunuz bölgeyi bir çerezde saklayarak size yerel hava durumu raporları veya trafik haberleri sağlayabilir. Bu çerezler ayrıca metin boyutunda, yazı tiplerinde ve web sayfalarının özelleştirebileceğiniz diğer bölümlerinde yaptığınız değişiklikleri hatırlamak için de kullanılabilir. Bir video izlemek veya bir blogda yorum yapmak gibi talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak için de kullanılabilirler. Bu çerezlerin topladığı bilgiler anonim hale getirilebilir ve diğer web sitelerindeki gezinme etkinliğinizi izleyemezler.
 4. Davranışsal olarak hedeflenen reklam çerezleri – Bu çerezler, size ve ilgi alanlarınıza daha uygun reklamlar sunmak için kullanılırlar. Ayrıca, bir reklamı görme sayınızı sınırlandırmak ve reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmeye yardımcı olmak için de kullanılırlar. Genellikle web sitesi operatörünün izniyle reklam ağları tarafından yerleştirilirler. Bir web sitesini ziyaret ettiğinizi hatırlarlar ve bu bilgiler reklam verenler gibi diğer kuruluşlarla paylaşılır. Çoğunlukla hedefleme veya reklam çerezleri, diğer kuruluş tarafından sağlanan site işlevselliğine bağlanacaktır.

8.2 Sitede Aşağıdaki Çerezler Kullanılmaktadır:

Servis SağlayıcısıÇerez AdıÇerez TipiGeçerlilikİçerik
FleetGOaşırılık11 yılZiyaretçilerin yönlendirildiği sayfanın ve açılış sayfasının belirlenmesine yardımcı olur 
FleetGOhız1Oturum 
FleetGOharitasolpanel11 yılHelps to remember of the status of the left panel of the map
FleetGOharitasolpanel11 yılHelps to remember of the status of the right panel of the map
Google Analytics_ga22 yılHelps to identify sessions of Visitors
Google Analytics_gat210 dakikaHelps to throttle traffic rate for Google servers
support.fleetgo.com
Google Analytics_ga22 yılHelps to identify sessions of Visitors
Google Analytics_ga210 dakikaHelps to throttle traffic rate for Google servers
Zendesk_yardım_merkezi_oturumu2OturumHelps to identify new Visitors
Zendesk_zendesk_paylaşılan_oturum2OturumHelps to identify new Visitors
FleetGOpd_yönlendirme11 yılHelps to identify the referrer and landing page of Visitors

 

9. Data Güvenliği

Veritabanları, Frankfurt, Almanya’da bulunan AB veri merkezinde barındırılmaktadır.

Bize gönderilen bilgileri hem iletim sırasında hem de aldıktan sonra korumak için genel kabul görmüş endüstri standartlarını takip ederiz. Kişisel Verileri kazara veya yasadışı imha, kazara kayıp, yetkisiz değişiklik, yetkisiz ifşa veya erişim, kötüye kullanım ve elimizdeki Kişisel Verilerin diğer yasadışı işleme biçimlerine karşı korumak için uygun idari, teknik ve fiziksel korumaları sürdürüyoruz. Bu, örneğin güvenlik duvarlarını, parola korumasını ve diğer erişim ve kimlik doğrulama kontrollerini içerir. Genel internet üzerinden aktarım sırasında verileri şifrelemek için SSL teknolojisini kullanıyoruz ve ayrıca Kişisel Verileri daha fazla anonimleştirmek için uygulama katmanı güvenlik özellikleri kullanıyoruz. Kişisel Verilerin korunmasının teknik ve operasyonel önlemlerle nasıl karşılandığına dair ayrıntılı bir açıklama, Platformumuzda Müşteriler için indirilebilir veya privacy@fleetgo.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bununla birlikte, İnternet üzerinden hiçbir aktarım yöntemi veya elektronik depolama yöntemi% 100 güvenli değildir. Bize ilettiğiniz veya Hizmette sakladığınız herhangi bir bilginin güvenliğini garanti edemeyiz veya garanti edemeyiz ve bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız. Ayrıca, bu tür bilgilere herhangi bir fiziksel, teknik veya yönetimsel korumamızın ihlali ile erişilemeyeceğini, ifşa edilmeyeceğini, değiştirilemeyeceğini veya imha edilemeyeceğini garanti edemeyiz. Kişisel Verilerinizin tehlikede olduğuna inanıyorsanız, lütfen “Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz” bölümünde belirtildiği şekilde bizimle iletişime geçin.

Bir güvenlik sistemi ihlali olduğunu öğrenirsek, ihlale uygun şekilde yanıt vermek için standart bir protokol uygularız ve ayrıca geçerli yasaya uygun olarak ihlalin meydana geldiği konusunda sizi ve yetkilileri bilgilendiririz.

10. Veri saklama

Yasalar aksini gerektirmedikçe, bir Kullanıcıdan toplanan Kişisel Verileri, yalnızca Kullanıcının hesabı aktif olduğu sürece veya başka bir şekilde sınırlı bir süre boyunca, ilk olarak toplamış olduğumuz amaçları yerine getirmek için ihtiyacımız olduğu sürece saklarız. . Yasal yükümlülüklerimize uymak, anlaşmazlıkları çözmek ve anlaşmalarımızı aşağıdaki şekilde uygulamak için bilgileri gerektiği gibi saklayacak ve kullanacağız:

 • kapatılan hesapların içerikleri kapama tarihinden 10 yıl sonra silinir;
 • Müşterinin talebi üzerine Kişisel Verileri sileriz veya anonimleştiririz.

11. Ayarlar

Gizlilik ayarlarınızı belirli Kişisel Verilere erişimi sınırlandıracak şekilde ayarlamanıza izin versek de, lütfen hiçbir güvenlik önleminin mükemmel veya aşılmaz olmadığını unutmayın. Hizmetteki herhangi bir gizlilik ayarının veya güvenlik önleminin atlatılmasından sorumlu değiliz. Ek olarak, bilgilerinizi paylaşmayı seçebileceğiniz diğer Kullanıcıların eylemlerini kontrol edemiyoruz. Ayrıca, Hizmette yayınlanan bilgiler kaldırıldıktan sonra bile, önbelleğe alma ve arşivleme hizmetleri bu bilgileri kaydetmiş olabilir ve diğer Kullanıcılar veya üçüncü taraflar Hizmette bulunan bilgileri kopyalayabilir veya saklamış olabilir. Hizmete gönderdiğiniz veya aktardığınız bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından görülmeyeceğini garanti edemeyiz ve etmiyoruz.

12. Veri Sorumlusu ve Veri İşlemcisi

FleetGO, Hizmet aracılığıyla bir Müşteri veya Kullanıcı tarafından saklanan veya işlenen Müşteri Verilerinin hiçbirine sahip değildir, bunları kontrol etmez veya kullanımına yön vermez. Yalnızca Müşteri veya Kullanıcılar, bu tür Müşteri Verilerine erişme, bunları alma ve kullanma hakkına sahiptir. FleetGO, bir Müşteri veya Kullanıcı tarafından hangi Müşteri Verilerinin gerçekte depolandığından veya Hizmete sağlandığından büyük ölçüde habersizdir ve Müşteri tarafından yetkilendirilmedikçe veya Müşteriye ve Kullanıcılarına Hizmetler sağlamak için gerekli olduğu durumlar dışında bu Müşteri Verilerine doğrudan erişmez. .

FleetGO, Müşteri Verilerinde yer alan herhangi bir Kişisel Verinin kullanımını toplamadığından veya belirlemediğinden ve bu tür Kişisel Verilerin toplanma amaçlarını, bu Kişisel Verileri toplama yöntemlerini veya bu Kişisel Verilerin kullanımlarını belirlemediğinden, FleetGO, Avrupa Birliği’nin Genel Veri Koruma Yönetmeliği (Yönetmelik (AB) 2016/679, bundan sonra “GDPR” olarak anılacaktır) uyarınca veri denetleyicisi sıfatıyla hareket etmemektedir ve GDPR kapsamında ilgili sorumluluklara sahip değildir. FleetGO, GDPR gerekliliklerine tabi olan Kişisel Veriler içeren herhangi bir Müşteri Verisi açısından yalnızca Müşterileri ve Kullanıcıları adına bir işlemci olarak değerlendirilmelidir. Bu Gizlilik Politikasında belirtilenler dışında, FleetGO, bu tür verileri FleetGO adına işleyebilecek üçüncü şahıs alt yükleniciler haricinde, Hizmetlerle bağlantılı olarak saklanan Kişisel Verileri içeren Müşteri Verilerinin bağımsız olarak aktarılmasına veya üçüncü şahıslara sunulmasına neden olmaz. FleetGO’nun Müşterilere Hizmet sağlamasıyla bağlantı. Bu tür eylemler yalnızca ilgili Müşteri veya Kullanıcı tarafından gerçekleştirilir veya yetkilendirilir.

Müşteri veya Kullanıcı, Kişisel Veriler içeren herhangi bir Müşteri Verisine ilişkin Yönetmelik kapsamında veri denetleyicisidir; bu, söz konusu Tarafın söz konusu Kişisel Verilerin toplanma ve kullanılma şeklinin yanı sıra söz konusu Kişisel verilerin işlenme amaçlarının ve araçlarının belirlenmesini kontrol ettiği anlamına gelir.

FleetGO, Müşteri Verisinde yer alan Kişisel Verilerin içeriğinden veya kendi sunucularında (veya alt yüklenicilerinin sunucularında) saklanan diğer bilgilerden Müşterinin veya Kullanıcının takdirine bağlı olarak sorumlu değildir ve FleetGO, Müşterinin veya Kullanıcı bu tür bilgileri toplar, ifşa eder, dağıtır veya başka şekilde işler.

13. Özel Gizlilik Koşulları

13.1 Veri İşleme Eki

Hizmet Koşulları ve Gizlilik Politikasına ek olarak imzalı bir Veri İşleme Ekine ihtiyacınız varsa, FleetGO adına imzalanmış belgeyi bulabilirsiniz lütfen privacy@fleetgo.com ile iletişime geçin.

13.2 Çocukların Gizliliği

Hizmetimiz, 13 yaşın altındaki kişilere yönelik değildir. Bu tür kişilerden Kişisel verileri talep etmiyoruz veya bilerek toplamıyoruz. Bir çocuğun bize kişisel veriler sağladığını fark ederseniz, lütfen aşağıdaki “Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz” bölümünde belirtildiği şekilde bizimle iletişime geçin. 13 yaşın altındaki bir çocuktan Kişisel veri topladığımıza dair gerçek bilgi edinirsek, bu tür bilgileri veri tabanımızdan silmek için adımlar atacağız.

14. Bu Politikadaki Değişiklikler ve Güncellemeler

Bu Politikada zaman zaman güncelleyebileceğimiz herhangi bir değişiklikten haberdar olmak için lütfen bu sayfayı periyodik olarak tekrar ziyaret edin. Politikayı değiştirirsek, onu Hizmet aracılığıyla kullanıma sunacak ve en son revizyon tarihini belirtecek ve geçerli yasalara uyacağız. Gözden geçirilmiş Politikanın yürürlüğe girmesinden sonra Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, Politikanın güncel versiyonunu okuduğunuzu ve anladığınızı gösterir.

15. Bizimle nasıl iletişime geçilir?

Bu Politika, Kişisel Verileriniz, kullanım ve ifşa uygulamalarımız veya onay tercihleriniz hakkında herhangi bir endişeniz, sorunuz veya şikayetiniz varsa, lütfen privacy@fleetgo.com adresinden e-posta yoluyla Gizlilik ve Veri Koruma departmanımızla iletişime geçiniz.

Aksi takdirde bizimle aşağıdaki bilgilerle iletişime geçebilirsiniz:

FleetGO Türkiye
Merkez Mah. Akar Cad.
İ Tower Plaza
Kat:22 Ofis No:154
Şişli/İstanbul
34382 

Telefon: 0212 900 89 40
Mail: destek@fleetgo.com

Son güncelleme: 23 Mayıs