Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Uzaktan Takograf İndirme

FleetGO’nun Uzaktan Takograf Verisi İndirme çözümü ile bir daha asla .ddd dosyalarını araçlardan veya sürücü kartlarından manuel olarak indirmeniz gerekmeyecek: araçlarınız veya sürücüleriniz nerede olursa olsun, tüm takograf dosyaları otomatik olarak indirilir. Şifrelenmiş tüm dosyalar, 10 yıl boyunca depolanacakları FleetGO Bulut Platformu içindeki güvenli dosya deponuza aktarılır.

Tacho-Complete
Contact Us
  • Bu formu göndererek, Gizlilik Politikamızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Sürüş Sürelerini İzleme

AB sürüş ve dinlenme süresi düzenlemelerine uyun

FleetGO size kalan günlük, haftalık ve iki haftalık sürüş ve dinlenme süreleri hakkında canlı bilgiler verir. “Zamanla ilgili uyarılar” olarak adlandırılan sinyaller planlayıcılarınıza sunulur.

Bu güçlü araçla, planlamalarınızı optimize edebilir ve 561/2006 sayılı AB Yönetmeliği veya AETR kurallarının ihlal edilme riskinden kaçınabilirsiniz.

Tachograph Download

Uzaktan Takograf İndirmenin Avantajları

.ddd dosyalarını indirme

Entegre dosya analizi

Arşiv bütünlüğü kontrolü

Bütün datanız tek platformda

Zamandan kazanma

Çözümlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için

Tüm .DDD dosyalarını otomatik indirin

Tüm dijital takograf dosyaları tek bir platformda

Akıllı FleetGO kontrol ünitesi, tüm takograf dosyalarını otomatik pilotta indiren FleetGO bulutuna sürekli olarak bağlıdır. Tüm dosyalar eksiksizlik ve bütünlük açısından kontrol edilir, böylece arşivinizin AB uyumluluğunu kontrol altına alabilirsiniz.

FleetGO, VDO, Stonerigde ve Actia dahil olmak üzere takograf markalarının çoğuyla çalışır.

Tachograph File Download

Takograf Analiz Yazılımı

Diğer yazılımlara entegre edin veya bizim aracımızı kullanın

FleetGO, takograf analizi için isteğe bağlı bir eklenti sunar. Bu eklenti ile her zaman takograf arşivinizi kontrol altında tutabilirsiniz. FleetGO ile arşivinizin eksiksiz olduğundan ve sürücü ihlallerini net bir şekilde izlediğinizden emin olun.

FleetGO’nun Takograf Analizi hakkında daha fazlasını buradan okuyun. Halihazırda başka takograf analiz yazılımlarına alıştıysanız, FleetGO, VDO TIS-Web, Optac3 ve diğer 3. parti yazılımlar gibi seçtiğiniz analiz yazılımlarıyla entegre olmanızı sağlar.

Tacho Analysis

Sürücü kartı verilerinin indirilmesi ve yüklenmesi

Basit ve güvenli sürücü kartı veri yönetimi

Geçici sürücüler veya eski takograflı kamyonları kullanan sürücüler için, FleetGO isteğe bağlı bir Sürücü Kartı İndirme ekipmanına sahiptir.

Bu ekipman ile, güvenli çevrimiçi FleetGO takograf arşivine otomatik olarak yüklenecek olan sürücü kartlarını kolayca indirebilirsiniz.

Driver Card Download

Dijital Takograf Dosyaları

Zorunlu veri indirme ve depolama

.ddd dosyaları olarak da bilinen Dijital Takograf Dosyaları, dijital takografın dahili belleğinde depolanan ve bir araç ve onun sürücüsü ile ilgili tüm veri ve bilgileri içeren dosyalardır. İspanya ve Fransa’da, .ddd dosyalarının farklı formatları vardır. İspanya’da dijital takograf dosya formatı .TGD’dir ve Fransa’da 2 tür dijital takograf dosyası vardır: Araç bilgileri V1B formatında, sürücü verileri ise C1B dosyasında saklanır.

Avrupa yasalarına göre (2006) şirketler yasal olarak dijital takograf dosyalarını indirmek ve analiz etmekle yükümlüdürler. Ayrıca teftiş sırasında yasal makamlara talep üzerine bilgi sağlama zorunlulukları vardır.

Digital Tachograph Download

Uzaktan Takograf İndirme Çözümüne Genel Bakış

Uzaktan takograf indirme çözümümüz, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Platformumuzun sunduğu en önemli özellikler şunlardır:

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Ayrıntılı bilgi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Uzaktan takograf indirme ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Formu doldurduktan sonra, temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Temsilcilerimizle şimdi görüşmek ister misiniz?

Bizi arayın: +9 (0)212 900 89 40

Bize yazın: bilgi@fleetgo.com

Contact Us
  • Bu formu göndererek, Gizlilik Politikamızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.