Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Dorse Takibi

Dorse takibi çözümümüz, dorselerinizden ihtiyacınız olan tüm verileri almak için geliştirilen kapsamlı çözümdür. FleetGO ile filonuz üzerinde tam kontrole sahip olabilir ve filonuzu bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Akıllı çözümümüz filo yönetiminizi optimize etmeye, bakım programınızı iyileştirmeye, yakıt maliyetlerinizi azaltmaya ve arızaları önlemeye yardımcı olacaktır. Yerel EBS sisteminize tak ve çalıştır bağlantısı ve CAN-Bus ile daha da alakalı veriler elde edebilirsiniz. Sıcaklık izleme veya TPMS gibi ek çözümler, dorseleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Trailer-Telematics
FeetGO Truck

Dorselerinizin kullanımını optimize edin

Dorse yönetimi için eyleme dönüşebilir veriler

FleetGO’nun Dorse Takibi ile, dorselerinizi/römorklarınızı yönetmek için güçlü bir çözüme sahip olacaksınız.

GPS üzerinden konum bilgisi alabilir ve isteklerinize bağlı olarak sıcaklık, EBS ve TPMS verileri gibi önemli verileri dorselerinizden edinebilirsiniz.

Trailer Tracking

Dorse Takibinin Faydaları

Gelişmiş kullanım

Bakımları planlama

Olası arızaları önleme

Güvenliği artırma

Dorse ömrünü uzatma

Canlı GPS İzleme

Filonuza kapsamlı bir genel bakış için gerçek zamanlı dorse takibi

FleetGO Dorse Takibi çözümü size dorseleriniz, gerçek zamanlı konumları, son konumları, tüm hareketler ve seyahat geçmişi hakkında eksiksiz bir genel bakış sunar. Dorselerinizi takip ederek, dorselerinizin kullanımı hakkında daha etkili bir fikir edinecek ve filonuzun verimliliğini artırabileceksiniz.

Dorse İzleme çözümü, bağımsız bir çözüm olarak kullanılabilir veya diğer çözümlerimizle entegre edilebilir.

Live-Map

Çözümlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için

EBS Sistem Entegrasyonu

Dorsenizden gelişmiş veriler alın

Standart Elektronik Fren Sistemi (EBS), dorseden faydalı veriler sağlar. FleetGO donanımı ‘CubiQ‘, zengin bir veri kümesi almak için doğrudan EBS Telematik arayüzüne bağlanır. Bu verilerin toplanması; kamyonların ve dorselerin kullanımı ile çalışma koşullarını izlemek ve raporlamak için güçlü bir araç sağlar.

EBS Data

Gerçek zamanlı sıcaklık izleme

Ürünlerinizi uzaktan kontrol etmek için gerçek zamanlı sıcaklık verileri

FleetGO’nun sıcaklık takibi, ısıya duyarlı malların bozulmasını önlemek için dorselerinizin sıcaklığını izlemenizi sağlar ve sıcaklık verilerini izleyerek ve saklayarak HACCP uyumluluğunu (EU37-2005) sağlamanıza yardımcı olur. Kit, 4 farklı bölgeden sıcaklık verilerini alabilir. Bir sevkiyatın ömrü boyunca sıcaklıkları ve zaman içindeki ısı değişikliklerini izleyin. Gerçek zamanlı uyarılar, sınırsız raporlar ve bölgesel izleme ile gözünüz sevkiyatlarınızın üzerinde olsun.

Thermoking ve Carrier sistemlerine yerel entegrasyon sayesinde reefer verileri, kargo sıcaklığı ve kapı durumu elde edilebilir. Cihaz çok bölgeli sıcaklık izleme (üç ayrı bölgeye kadar) sağlar ve çalışma modu, motor modu ve toplam çalışma saati gibi ek bilgiler edinir.

Tüm veriler FleetGO bulutunda depolanır. Bulut platformu gerçek zamanlıdır ve 7/24 erişilebilir.

Temperature Monitoring

Dorse TPMS

Lastik Basıncını Uzaktan İzleyin

Lastik Basıncı İzleme Sistemimiz (Uzaktan TPMS), kamyon, otobüs ve römorklarınızın gerçek zamanlı lastik basıncını uzaktan ve tek bir gösterge panosunda görmenizi sağlar. Lastik Basıncı İzleme, filo sahiplerine arızaları önlemek ve gereksiz maliyetlerden kaçınmak için eylem almalarını sağlayacak bilgiler sunmak üzere tasarlanmıştır.

TPMS ile basıncı doğru tutabilir ve inen lastikleri anında tespit edebilirsiniz. Bu, lastiklerin ömrünü uzatmanıza, arızaları önlemenize ve yakıt maliyetlerini düşürmenize olanak sağlar.

Trailer TPMS

Özel sensörler & izleme

Sensörlerle entegre edin ve daha da fazla veri elde edin

Akıllı FleetGO CubiQ, dorselerinizden daha da spesifik veriler elde etmek için çeşitli özel sensörler ile bağlanabilir. Coğrafi sınırlama ve etkinlikler için esnek kurulumumuzla birlikte, dorse izleme, ısı takip, kapı sensörleri, hareket sensörleri, dış müdahale sensörleri vb.gibi kendi takip senaryolarınızı oluşturabilirsiniz. Bu çözümümüz ile bütün veriler ve raporlar bulut platformunda depolanır, böylece filonuzu proaktif olarak izleyebilirsiniz.

Trailer-Tracking-1.jpg

Dorse Takibi Çözümüne Genel Bakış

Dorse takibi çözümümüz, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Platformumuzun sunduğu en önemli özellikler şunlardır:

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Ayrıntılı bilgi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Dorse takibi ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Formu doldurduktan sonra, temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Temsilcilerimizle şimdi görüşmek ister misiniz?

Bizi arayın: +9 (0)212 900 89 40

Bize yazın: bilgi@fleetgo.com

Contact Us
  • Bu formu göndererek, Gizlilik Politikamızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.