Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Ekipman Takibi

FleetGO’nun Ekipman İzleme çözümü, ekipman ve makinelerinizin kullanımını izlemenizi ve kaydetmenizi sağlar. Gerçek zamanlı veriler ve ayrıntılı bir kullanım günlüğü elde edeceksiniz, elde edilen veriler size ekipmanınızın kullanımı hakkında daha iyi bir fikir verecek, verimliliği artıracak ve hırsızlığa karşı koruyacaktır. Ekipman İzleme, bağımsız bir çözüm olarak kullanılabilir veya diğer çözümlerimize entegre edilebilir.

Equipment Tracking

Kullanımı geliştirin

Ekipmanlarınızın konumunu ve kullanımını izleyin

FleetGO’nun Ekipman Takibi özelliği, ekipman kullanımı ile ilgili genel bir bakış sunar. Gerçek zamanlı verilerin yanı sıra, tüm hareketlerin ve hizmet saatlerinin eksiksiz bir kaydını tutarız.

Ekipmanınız üzerinde daha fazla kontrol elde etmek için harici sensörler ekleyerek işlevselliği kolayca genişletebilirsiniz.Kapıların açılıp açılmadığını (ve nerede ve ne zaman) izlemek için kapı sensörlerine sahip olduğunuzu düşünün. Ya da ısı ve nem sensörleri? FleetGO size geniş olanaklar sunuyor!

Equipment Tracking

Ekipman Takibinin Faydaları

Ayrıntılı kullanım raporlaması

Güvenliği artırma

Bakımları daha iyi planlama

Geliştirilmiş kullanım

Gerçek Zamanlı GPS İzleme

Ekipmanınızın nerede olduğunu bilin

FleetGO, vinç, kepçe, ekskavatör gibi her tür ekipmana monte edilebilen akıllı bir izleme cihazı sunar. Akıllı FleetGO cihazının kurulumu çok kolaydır. Sahip olduğunuz her araç FleetGO Bulut Platformu içindeki canlı haritada tanımlanır ve naklen gösterilir. Böylece her zaman ekipmanınızın nerede olduğunu bilirsiniz.

Live-Map

Çözümlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek için

Bölge Sınırlama

7/24 kontrol sizde

Geofence (bölge/coğrafi sınırlama), konumların veya belirli alanların etrafına sanal sınırlar koymanıza olanak sağlayan güçlü bir araçtır. Bir araç önceden tanımlanmış bir alana girdiğinde/çıktığında veya önceden tanımlanmış saatler içinde/dışında beklenmedik bir etkinlik olduğunda anlık bildirim alabilirsiniz.

 
Geofencing

Ekipman Takibi Çözümüne Genel Bakış

Ekipman takibi çözümümüz, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Platformumuzun sunduğu en önemli özellikler şunlardır:

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Ayrıntılı bilgi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekipman takibi sistemi ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.

Formu doldurduktan sonra, temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Temsilcilerimizle şimdi görüşmek ister misiniz?

Bizi arayın: +9 (0)212 900 89 40

Bize yazın: bilgi@fleetgo.com

Contact Us
  • Bu formu göndererek, Gizlilik Politikamızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.