Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Neden FleetGO?

Üst düzey ürün ve müşteri hizmetleri

Günümüzün teknoloji odaklı dünyasında, hangi şirketin veya ürünün diğerine göre daha iyi olduğunu bulmak zordur. Müşterilerimize karşılamayadığımız  vaatleri vermiyoruz. 

‘Neden FleetGO?’ ya verebileceğimiz en iyi cevap: üst düzey ürün ve müşteri hizmetleri sunmaya odaklanmamızdır.

Hikayemiz

FleetGO: Lider teknoloji şirketi​

2010 yılında resmen FleetGO’yu kurduk, ancak tarihimiz daha eskiye dayanıyor. Bugün Avrupa’nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biriyiz. Merkezimiz Hollanda’dadır (Zwolle), ayrıca Almanya (Berlin) ve Birleşik Krallık’ta (Londra) da ofislerimiz bulunmaktadır.

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için ileri teknoloji telematik çözümleri sunuyoruz. Sürücü ve filo performansı, araç kullanımı, tanılama bilgileri ve takograf verileri hakkında eyleme geçirilebilir veriler ve iç görülerle daha akıllı filolar oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

Teknolojiye ve müşterilerimize güçlü bir şekilde odaklandık. Müşterilerimizle birlikte mümkün olan en iyi çözümleri sunabileceğimize inanıyoruz. Avrupa’da 5.000’den fazla şirket ve 50.000’den fazla bağlı araç her gün, operasyonlarını optimize etmek ve maliyetlerini düşürmek için FleetGO’ya güveniyor.

Hızlı büyüyoruz!

Fast50
Fast50
Main50
Main50
Main50
FD-Gazellen

Vizyonumuz

Şirketler en iyi yaptıkları işe odaklanmalı ve bir şirket filosu işletmenin günlük operasyonları arasında kaybolmamalıdır.

Misyonumuz

Şirketlere, filolarının işletilmesi sürecindeki idari ve yasal güçlükleri çözmede ve basitleştirmede yardımcı olmaktır.

Değerlerimiz

Değerlerimiz, şirketimizin temelidir.

Bilgi

Bilginin güç olduğuna inanıyoruz. Ticarete değil, bilgimize dayanarak hareket ediyoruz. Bu, ekibimizi her gün öğrenmeye ve bilgiyi başkalarıyla paylaşmaya teşvik ettiğimiz anlamına gelir.

İşbirliği

Ekip olarak çalışmayı seviyoruz; meslektaşlarımız, müşterilerimiz, ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte.

Sorumluluk

Bir profesyonel olarak, doğru yerde doğru zamanda olmanın başarının anahtarı olduğunu düşünüyoruz. Bunu sağlamak için ekip üyelerimize özgürlük ve sorumluluk veriyoruz. Hiyerarşik yönetime inanmıyoruz çünkü her şeyi birlikte yapıyoruz.

Çeviklik

Bugün işe yarayan bir çözüm, yarın işe yaramak zorunda değildir. Bu durum her zaman esnek ve çevik olmamız gerektiği anlamına gelir.

Gelişim

Gelişime inanıyoruz. Sadece şirketimiz değil, aynı zamanda ekip üyelerimizin gelişimini de önemsiyoruz. Ekibimiz gelişirse, hepimiz gelişiriz.

Ekibimize katılmak ister misiniz?

Kariyerinize yeni bir yön mü vermek istiyorsunuz? İş ilanlarımıza bir göz atın.