Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Takograf Analizi

FleetGO’nun takograf analiz yazılımı ile şirketinizin dijital takograf dosyalarını yönetmek ve kontrol etmek için güçlü bir araca sahip olacaksınız.

Kullanımı kolay bulut platformu, gösterge panoları, raporlar ve uyarılarla, her zaman takograf arşivinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Böylece yaptırım ve para cezaları riskini azaltabilirsiniz.

Tachograph Data

Takograf Analiz Yazılımı

Takograf uyumluluğu sağlayan kapsamlı bir uygulama

Kapsamlı takograf verisi indirme çözümümüze ek olarak, takograf analizi için de çok yönlü bir araç sunuyoruz. Takograf analiz yazılımımız size, takograf arşiviniz ve sürücü ihlalleri hakkında net bir genel bakış sunar.

FleetGO, tüm dijital takograf dosyalarını hem takograftan (araçtan) hem de sürücü üzerinden kolayca yönetmenize yardımcı olur. Takograf cihazı, bütün dosyaların eksiksizliğini, bütünlüğünü ve ihlalleri kontrol eder. Böylece şirketinizin mevcut takograf yönetmeliklerine uyup uymadığını belirleyebilirsiniz.

Kullanımı kolay gösterge panoları, raporlar ve uyarılarla, her zaman takograf arşivinizi kontrol altında tutarsınız, yaptırım ve para cezaları riskini azaltabilirsiniz.

Tachograph Infringements

Takograf Analizinin Faydaları

Yasal süreçlerle uyumlu

Riskleri indirgeme

Sürücü ihlali raporları

Güvenli dosya arşivi

Kolay gösterge panosu

AB düzenlemeleri ihlallerinden kaçının

Kolaylaştırılmış takograf uyumluluğu

Sürücü kartı dosyalarına ek olarak tüm dijital takograf dosyalarının tam günlüğünün tutulması ve sürüş sürelerine ilişkin düzenlemelere uyun.

FleetGO Takograf Verileri Analizi, tüm .ddd dosyalarının güvenli bir yasal arşivini tutmanıza ve sürüş süreleri ihlallerini kolayca tespit etmenize olanak sağlar. Cezalardan kaçının, planlamanızı optimize edin ve sürücülerinizin güvenliğini artırın.

tachograph analysis

Takograf analiz yazılımımızı 30 gün ücretsiz deneyin!

Bağımsız & Entegre Uygulama

Takograf ve sürücü kartı dosyalarını analiz etmenin en kolay yolu

FleetGO’nun takograf analiz yazılımını hem bağımsız bir uygulama olarak hem de takograf indirme çözümümüze entegre bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Dosyalarınızı nasıl indirdiğinizden bağımsız olarak, dijital takograf dosyalarıyla çalışan herkes FleetGO’yu kullanabilir.

Tachograph

Takograf analizinin önemi ve riskleri

Her sürücü, sürekli olarak uyum, güvenlik ve adil rekabet kurallarına bağlı kalmadığı takdirde sürücü lisansını riske atar. Tüm resmi nakliyeciler kanunen bunun altına imza atmışlardır. Bu sözü tutmanın kaçınılmaz bir yolu, takograf verilerinin kullanımı ile ilgilidir. Takograf verilerini analiz etmek, sürücülerin çalışma saatlerine ve takograf kurallarına ne ölçüde  uyduğunu bilmenin yanı sıra hangi konularda uyumluluğu iyileştirebileceğini bilme taahhüdünü gösterir.

1980’lerde AB’de tüm ağır vasıta araçlar için analog takografların zorunlu hale gelmesiyle birlikte takograf verilerinin analiz edilmesi ve sürücülerin AB Sürüş Saatleri kurallarına uymasının sağlanması ihtiyacı başlamıştır. Takograf, hız, mesafe ve sürücü etkinliklerini kaydederek, sürücünün ne yaptığının ve yasaları ihlal edip etmediğinin doğru bir resmini sunar. Dijital takografların ortaya çıkması ve dijital takograflarla ilgili düzenlemelerle birlikte, nakliye yöneticileri ve karayolu taşımacılığı operatörleri, ağır takograf cezalarından kaçınmak için mevzuata uyumu sağlamak için her zamankinden daha fazla zorlanmaktadır. Dijital takograf dosyaları analiz yazılımı, filo yöneticilerine ve operatörlere tam uyumlu bir yasal arşiv tutma konusunda yardımcı olan son derece kullanışlı bir yazılımdır. Dahası, şu anda akıllı takograf veya takograf 3.0, zaman damgalı GPS konumları gibi daha da fazla parametre kaydedebilen yeni nesil takograf çağına giriyoruz. Akıllı Takograf hakkında daha fazla bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

Sürücü kartı verilerinin indirilmesi ve yüklenmesi

Basit ve güvenli sürücü kartı veri yönetimi

Geçici sürücüler veya eski takograflı kamyonları kullanan sürücüler için, FleetGO isteğe bağlı bir Sürücü Kartı İndirme ekipmanına sahiptir.

Bu ekipman ile güvenli çevrimiçi FleetGO takograf arşivine otomatik olarak yüklenecek olan sürücü kartlarını kolayca indirebilirsiniz.

Driver Card Download

Takograf analizi yazılımının özellikleri

FleetGO’nun takograf analiziyle, en son teknoloji bir yazılım ve gerekli tüm düzenlemelerin entegrasyonu ile donatılmış olduğunuzdan emin olabilirsiniz. FleetGO şunları sunar:

Takograf Analiz Hizmetleri

Filonuzda kaç tane araç çalıştırdığınız, kamyonlarınızın/tırlarınızın nereye gittiği, ne tür ürünler taşıdığınız veya şirketinizin ne kadar büyük olduğu önemli değil: Takograf takılı kamyon/tır işleten tüm şirketlerinin takograf kurallarına uyması gerekir. Bu, bütün takograf verilerinin indirildiğinden, saklandığından ve düzenli olarak kontrol edildiğinden emin olmanız gerektiği anlamına gelir.

FleetGO’nun bulut tabanlı takograf analiz yazılımı, takograf raporlamanız ve takograf uyumluluğu hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Takograf analizi yazılımı her ölçekteki filolar için tasarlanmıştır ve mevcut tüm dijital takograflarla çalışır. Özellikle uzmanlığı, zamanı veya personeli olmayan şirketler için özel olarak hazırlanmış takograf analiz hizmetimiz, ize bütün veriler, ihlaller, olası cezalar ve olası riskler hakkında kapsamlı bir genel bakış sunar. Bu, takograf uyumluluğunu ve sürdürülebilirliğini sağlamak için atmanız gereken her adımda size yardımcı olduğumuz anlamına gelir.

Takograf analiz hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin!

Ücretsiz hesap oluşturun

Formu doldurun ve hesabınıza erişin.

Takograf analizimizi 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. 

Formu doldurduktan sonra, temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Temsilcilerimizle şimdi görüşmek ister misiniz?

Bizi arayın: +9 (0)212 900 89 40

Bize yazın: bilgi@fleetgo.com

Contact Us