Sorunuz mu var? Bizi arayın! +9 (0)212 900 89

Takograf Analizi

FleetGO’nun takograf analiz yazılımı ile şirketinizin dijital takograf dosyalarını yönetmek ve kontrol etmek için güçlü bir araca sahip olacaksınız.

Kullanımı kolay bulut platformu, gösterge panoları, raporlar ve uyarılarla, her zaman takograf arşivinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Böylece yaptırım ve para cezaları riskini azaltabilirsiniz.

Tachograph Data

Takograf Analiz Yazılımı

Takograf uyumluluğu sağlayan kapsamlı bir uygulama

Kapsamlı takograf verisi indirme çözümümüze ek olarak, takograf analizi için de çok yönlü bir araç sunuyoruz. Takograf analiz yazılımımız size, takograf arşiviniz ve sürücü ihlalleri hakkında net bir genel bakış sunar.

FleetGO, tüm dijital takograf dosyalarını hem takograftan (araçtan) hem de sürücü üzerinden kolayca yönetmenize yardımcı olur. Takograf cihazı, bütün dosyaların eksiksizliğini, bütünlüğünü ve ihlalleri kontrol eder. Böylece şirketinizin mevcut takograf yönetmeliklerine uyup uymadığını belirleyebilirsiniz.

Kullanımı kolay gösterge panoları, raporlar ve uyarılarla, her zaman takograf arşivinizi kontrol altında tutarsınız, yaptırım ve para cezaları riskini azaltabilirsiniz.

Tachograph Infringements

Takograf Analizinin Faydaları

Yasal süreçlerle uyumlu

Riskleri indirgeme

Sürücü ihlali raporları

Güvenli dosya arşivi

Kolay gösterge panosu

AB düzenlemeleri ihlallerinden kaçının

Kolaylaştırılmış takograf uyumluluğu

Sürücü kartı dosyalarına ek olarak tüm dijital takograf dosyalarının tam günlüğünün tutulması ve çalışma saatlerine ilişkin düzenlemelere uyun.

FleetGO Takograf Verileri Analizi, tüm .ddd dosyalarının güvenli bir yasal arşivini tutmanıza ve çalışma saatleri ihlallerini kolayca tespit etmenize olanak sağlar. Cezalardan kaçının, planlamanızı optimize edin ve sürücülerinizin güvenliğini artırın.

tachograph analysis

Takograf analiz yazılımımızı 30 gün ücretsiz deneyin!

Bağımsız & Entegre Uygulama

Takograf ve sürücü kartı dosyalarını analiz etmenin en kolay yolu

FleetGO’nun takograf analiz yazılımını hem bağımsız bir uygulama olarak hem de takograf indirme çözümümüze entegre bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Dosyalarınızı nasıl indirdiğinizden bağımsız olarak, dijital takograf dosyalarıyla çalışan herkes FleetGO’yu kullanabilir.

Tachograph

Takograf analizinin önemi ve riskleri

Her sürücü, sürekli olarak uyum, güvenlik ve adil rekabet kurallarına bağlı kalmadığı takdirde sürücü lisansını riske atar. Tüm resmi nakliyeciler kanunen bunun altına imza atmışlardır. Bu sözü tutmanın kaçınılmaz bir yolu, takograf verilerinin kullanımı ile ilgilidir. Takograf verilerini analiz etmek, AB sürücülerinin saatlerine ve takograf kurallarına ne ölçüde uyduklarını ve hangi konularda uyumluluğunun artırılabileceğini öğrenme yönünde bir taahhüt gösterir.

Takograf verilerini analiz etme ve sürücülerin AB Sürüş Saatleri kurallarına uymalarını sağlama ihtiyacı 1980’lerde AB’deki tüm HGV araçları için analog takografların zorunlu hale gelmesiyle başladı. Takograf, hız, mesafe ve sürücü faaliyetlerini kaydederek sürücünün ne yaptığını ve yasaları ihlal edip etmediğini doğru bir şekilde görüntüler. Dijital takografların oluşması ve dijital takograflara ilişkin düzenlemeler nedeniyle nakliye yöneticileri ve karayolu taşımacılığı operatörleri, ağır takograf cezalarını önlemek için her zamankinden çok mevzuata uyumu sağlamak zorundalar. Dijital takograf dosyaları analiz yazılımı, filo yöneticilerine ve operatörlerine tam uyumlu bir yasal arşiv bulundurmalarına yardımcı olan son derece yararlı bir uygulamadır. Dahası, şu anda akıllı takograf veya takograf 3.0’ın çağına giriyoruz, ki bunlar zaman damgası olan GPS konumları gibi daha da fazla parametre kaydedebilen yeni nesil takograflardır. Akıllı Takograf hakkında daha fazla bilgi

Sürücü kartı verilerinin indirilmesi ve yüklenmesi

Basit ve güvenli sürücü kartı veri yönetimi

Geçici sürücüler veya eski takograflı kamyonları kullanan sürücüler için, FleetGO isteğe bağlı bir Sürücü Kartı İndirme Terminali’ne sahiptir.

Bu araçla, güvenli çevrimiçi FleetGO takograf arşivine otomatik olarak yüklenecek olan sürücü kartlarını kolayca indirebilirsiniz.

Driver Card Download

Takograf analiz yazılımı özellikleri

FleetGO’nun takograf analiziyle, en son yazılım ve gerekli tüm düzenlemelerin entegrasyonu ile donatılmış olduğunuzdan emin olabilirsiniz. FleetGO şunları sunar:

Ücretsiz hesap oluşturun

Formu doldurun ve hesabınıza erişin.

Takograf analizimizi 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. 

Contact Us