GPS OBD Donanım Kilidi

OBD Donanım Kilidi, geleneksel bir kara kutunun tüm özelliklerini kurulum gerektirmeden anında veren esnek bir çözümdür. Esnek ve / veya geçici durumlar için veya sadece tek bir araç teşhisine ihtiyaç duyanlar için idealdir.

OBD donanım nedir?

OBD donanım kilidi için “bağlayıcı”, “stick” ve “donanım kilidi” dahil olmak üzere çeşitli isimler vardır. İşlevler ve kullanım aynıdır; OBD portuna bağlayarak aracınıza kolayca takabileceğiniz bir adaptördür. Bu bağlantı noktası, çoğu arabada ön panelin altında sürücü tarafındadır. OBD dongle tarafından GPS alımı ve yerleşik SIM kart aracılığıyla toplanan veriler şifrelenir ve güvenli bir bağlantı aracılığıyla çevrimiçi bir platforma veya bir uygulamaya gönderilir. Bu size gerçek zamanlı olarak tüm ilgili araç verilerine genel bir bakış sağlar.

OBD donanım kilidi hangi bilgileri kaydeder?

Bir OBD donanım kilidi, aracınız hakkında çeşitli bilgileri kaydeder. Donanım kilidi tarafından toplanan kesin veriler, aracınızın modeline, markasına ve yılına göre değişir. Çoğu donanım kilidi tipi ECU’yu (Motor Kontrol Ünitesi) kaydedebilir. Ancak donanım kilidi, sensörler, yakıt pompası, pil, kurum filtresi veya hava sızıntıları ile ilgili karta teknik bilgileri veya hata mesajlarını da kaydedebilir. Ayrıca aracınızın konumu, sürücü davranışı, yakıt kullanımı ve CO2 emisyonları gibi bilgiler de sağlar. Zamandan ve paradan tasarruf etmenizi, yolda güvenliği artırmanızı ve olabildiğince sürdürülebilir olmanızı sağlayan zengin bilgi.

%100 Tak & Çalıştır!

Geleneksel GPS kara kutusunun yanı sıra, FleetGO artık bir OBD donanım kilidi biçiminde bir kara kutu sunuyor. Bu, aracınıza / araçlarınıza kolayca takabileceğiniz küçük bir cihazdır. OBD donanım kilidi, 2001’den sonra her araçta bulunan OBDII portuna (araç teşhisi için) takılabilir. OBD donanım kilidi, her zamanki FleetGO kara kutusunun hemen hemen tüm özelliklerini sağlar, ancak hiçbir kurulum gerekmemesi avantajıyla . % 100 Tak Çalıştır!

OBD donanım kilidi (OBD adaptörü) ayrıca bir GPS alıcısına ve bir SIM karta sahiptir. Bununla birlikte, basit bir sürüm olduğu için sürücü kimliğini veya bir P / Z anahtarını yükleyemezsiniz. Dolayısıyla, araçlarınızı profesyonel bir telematik çözümü ile hızlı bir şekilde donatmak veya (geçici olarak) geçici araçlarınızı izlemek istiyorsanız, OBD donanım kilidi mükemmel bir çözümdür.

Özellikler

Bir OBD donanım kilidinin avantajı, onu genellikle standart yerleşik sistemlerinizle birlikte kullanabilmenizdir. Sorunsuz çalışıyor!

  • Yolculuk kayıtları
  • İş ve yolculuk süresi kayıtları
  • Bölge Sınırlama
  • Takip ve İzleme
  • Yakıt kullanımını izleyin
  • Sürücü davranışını izleyin
  • Tak ve Çalıştır – elle yükleyin

Lütfen aklınızda bulundurun! OBD donanım kilidi, bir P / Z anahtarını veya sürücü kimliğini desteklemez. Bu ürün aynı zamanda Yolculuk Kayıt Akreditasyonuna sahip değildir!

Yolculuk kayıtlarınız ile risk almayın!
Vergi Daireleri daha sık ve yoğun bir şekilde kontrol ediyor ve cezalar çok büyük: varsayılan ceza 4920 € artı ödenmemiş maksimum ek ücret. 5 yıl! Bu nedenle gezi kayıtları ile herhangi bir risk almayın ve bunların her zaman% 100 kesin ve doğru olduğundan emin olun.