Bölge Sınırlama

Kendi olaylarınızı ve coğrafi bölgelerinizi veya sınırlarınızı tanımlayın ve yüksek hız, planlanmamış aktivite ve önceden tanımlanmış alanların dışındaki aktivite gibi bir olay meydana geldiğinde bir bildirim alın. Geofencing çözümümüz, yetkililere araçlarınızın belirlenen coğrafi sınırlara uyduğunu kanıtlamanıza olanak tanır.

Coğrafi Olaylar ve Uyarılar

  • Konumların veya belirli alanların etrafında sanal çitler ayarlayın
  • Bildirim almak için kurallar ve tetikleyiciler belirleyin
  • Araç pozisyonları hakkında veri toplayın
  • Konumlara göre aktivite raporları oluşturun
  • Alanların dışında faaliyetler gerçekleştiğinde uyarılar alın
  • Yüksek hızlı ve planlanmamış aktiviteleri anında tespit edin

Bildirimler ve Uyarılar

Geofencing, konumlar veya belirli alanlar etrafında sanal sınırlar belirlemenizi sağlayan güçlü bir araçtır. Bir araç önceden tanımlanmış bir alana girdiğinde veya buradan çıktığında anlık mesaj (whatsapp, sms, çağrı, e-posta, platform mesajı) alın veya önceden tanımlanmış saatler içinde veya dışında beklenmedik bir aktivite olduğunda bildirim alın. Güçlü coğrafi sınırlama özelliği, filo izleme çözümümüzün bir parçasıdır.

Beklenmeyen Olayları Algıla

Olaylar ile aşırı hız, mesai saatleri dışında aktivite, önceden tanımlanmış alanların dışındaki aktivite vb. uyarıları ayarlayabilir ve yönetebilirsiniz. Bir olay meydana gelmesi durumunda bir uyarı alabilirsiniz. Bu, günlük aktivitelerinize odaklanmanıza, araçlarınızı gerçek zamanlı yönetmenize olanak tanıyarak ihtiyacınız olan her zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Planlanmamış bir olay meydana geldiğinde uyarı almak için kurallar belirleyin. Bu özelleştirilebilir özellik, bildirim almak istediğiniz olayları tanımlamanıza olanak tanır. Yüksek hız, RPM, düşük yakıt seviyesi, sıcaklık istisnaları, önceden tanımlanmış alanlara girme ve çıkma için kendi kurallarınızı tanımlayın.